Vianočné termíny 2021

Šťastné a veselé!

Máme pre vás zopár informácií a rád, ako zabezpečiť, aby vám darčeky prišli včas pod stromček. Sledujeme, ako predvianočný nápor zásielok zosilňuje a po celom svete sa doručovacie termíny predlžujú. 

Aby vám stihli vianočné darčeky prísť včas, neotáľajte s nákupom. Objednávky vybavujeme najrýchlejšie, ako je to možné. Aby ste urýchlili dodanie svojej zásielky, odporúčame realizovať platbu priamo v objednávke, urýchli sa tým celý proces a vaše Kresky vyexpedujeme pravdepodobne ešte v ten istý deň, ako ste vytvorili objednávku.

Posledné objednávky tohto roka budeme vybavovať 20. decembra (v pondelok). Následne sa ponoríme do inventúry a vianočného upratovania. Po sviatkoch sa vrátime až po troch kráľoch. V pondelok, 10. januára opäť začneme vybavovať vaše objednávky a expedovať balíčky.

Ak súrne potrebujete Kresky kúpiť aj pred 10. januárom, pozrite sa na našu mapu obchodov, kde naše tetovačky nájdete v ponuke :)

 

TERMÍNY:

20.12. 2021 - vybavujeme posledné objednávky

10.01. 2022 - začíname opäť vybavovať objednávky

 

Dúfame, že budete mať krásny a pestrý aj rok 2022, a že vám budú Kresky robiť radosť stále rovnako.

Môžete sa tešiť na nové dizajny tetovačiek od výmyslu sveta. My už sa nevieme dočkať na január, ako vám predstavíme prvý z nich!

 

Všetko dobré do nového roka!

Team Kresky

 

Na ilustrácii je zachytené vzácne stretnutie Mikuláša s tímom Kresiek.
Keďže sa Mikuláš nerád fotí, pohotovo ho pre vás výtvarne zachytila Petra Lukovicsová.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie