vlastne_kresky_tmp

 

Vlastné Kresky

Dočasné tetovačky Kresky pre vás vieme vyrobiť aj s vašim vlastným motívom - ako reklamný predmet, merchandise, alebo tovar do vašej prevádzky. Vaše vlastné Kresky vyrábame už od 1 000 kusov. V závislosti od účelu použitia vám Kresky vieme dodať individuálne zabalené, alebo k prírode šetrnejšie - nebalené, pripravené na okamžité použitie.

Výrobný proces trvá približne 5 týždňov - výroba dočasných tetovačiek pozostáva z viacerých na seba nadväzujúcich technologických postupov, ktoré si vyžadujú technickú prestávku.

Nemáte toľko času? Vyberte si z našich existujúcich motívov a zabalíme vám ich do obalu s vaším brandingom iba za pár dní.

 

Základné parametre

- Okrem osvedčeného a univerzálneho aršíku formátu A6 ponúkame dočasné tetovačky s rozmermi od 40×40 mm až do formátu A5

- Minimálne množstvo pre vlastné Kresky je 1 000 ks. Potrebujete menšie množstvo Kresiek? Kontaktujte nás - máme riešenie aj pre vás.

 

IKONY A6 / CMYK / 1000+ / EKO / SAFE (kozmetický produkt)

 

Najbežnejší formát Vlastných Kresiek je A6 (formát pohľadnice), vo farebnosti CMYK, pri množstve už od 1000 ks (respektíve od 500 ks s dlhšou dodacou lehotou), pri jeho výrobe robíme všetko pre to, aby bol natívne ekologický (všetky zvyšky z nebalených Kresiek je možné bezpečne skompostovať). Dočasné tetovačky spadajú do kategórie kozmetických výrobkov. Kresky sú vyrobené v súlade s Nariadením európskeho parlamentu a rady o kozmetických výrobkoch (č. 1223/2009), s použitím výhradne bezpečných, certifikovaných materiálov a ingrediencií.

carousel_vlastne_kresky

Referencie

 

Naši klienti si vyrábajú Vlastné Kresky s rôznym zámerom, najčastejšie ako vlastný merch, ako darček pre svojich klientov alebo ako zábavnú aktivitu na podujatia.

Mali sme tú česť vyrobiť Kresky na mieru aj nasledovným klientom…

 

VLASTNÝ MERCH

Títo klienti vsadili na dočasné tetovačky Kresky v úlohe vlastného merchu.

 

FULLA NA TELO


Slovenská národná galéria nám zadala vytvoriť Kresky pri príležitosti ...

Klient: Slovenská národná galéria
Realizácia: 2020

 

Galéria: Fulla na telo, Websterovci, Martinus SK + CZ, Jananas 

Slovenská národná galéria | Fulla na telo vyhodit URL - uz ich nemajú na e-shope
- Séria troch tetovačiek Kresky tvoril výber motívov Ľ. Fullu zo zbierok SNG s tematikou slovenských rozprávok (Soľ nad Zlato, Janko Hraško)

RTVS
- k seriálu (?) Websterovci …

Martinus
- story ako / prečo vznikli… že pre SR aj ČR

Kapela Jananas | Jananas merch

 

 

PODPORA ZNAČKY

Galéria: Gréta, Afrika z kufríka, Brlôžky, Robotické, Bubliboom, Sliezsky dom Fauna + Flóra

Doplniť story, že sú ku knižkám a pod., spolupráce s autormi a s vydavateľstvami, hotelmi ...

 

 

KRESKY NA EVENTOCH

Galéria: Henkel, Pixel federation, HB reavis “hura bratislava”, BBG

Pixel Federation | Build2Last
- konferenčný merch

Henkel

HB reavis “Hura bratislava”

Berlin Brands Group (BBG)

 

KRESKY V KAMPANI

PS:Digital - “Mám to v paži”

 

PODPORA PREDAJA

Galeria: Vačice, Storki od Albatrosu, Pack Pack, H&M

HM

PackPack
- pravidelne vyrábame pre spoločnosť Pack Pack Kresky s novými motívmi. Pack Pack ich prikladá k zásielkam svojim klientom, vďaka čomu naturálne získava na sociálnych sieťach skvelý engagement.

Vačice sleepwear

 

 

 

 

B2B kontakt

Máte záujem o vlastné dočasné tetovačky? Neváhajte nás kontaktovať so základnými informáciami, na základe ktorých vám obratom vytvoríme cenovú ponuku. Pri nacenení nám pomôžu najmä informácie o formáte, počte dopytovaných Kresiek a termíne, na ktorý Kresky potrebujete. 

e-mail: matus@kresky.sk
telefón:  02 / 210 20 597