Vianočné termíny

Šťastné a veselé!

Máme pre vás zopár informácií a rád, ako zabezpečiť, aby vám darčeky prišli včas pod stromček. Sledujeme, ako predvianočný nápor zásielok zosilňuje a po celom svete sa doručovacie termíny predlžujú. 

Aby vám stihli vianočné darčeky prísť včas, neotáľajte s nákupom. Objednávky vybavujeme najrýchlejšie, ako je to možné. Aby ste urýchlili dodanie svojej zásielky, odporúčame realizovať platbu priamo v objednávke, urýchli sa tým celý proces a vaše Kresky vyexpedujeme pravdepodobne ešte v ten istý deň, ako ste vytvorili objednávku.

Posledné objednávky tohto roka budeme vybavovať 20. decembra (v pondelok). Následne sa ponoríme do inventúry a vianočného upratovania. Po sviatkoch sa vrátime až po troch kráľoch. V pondelok, 10. januára opäť začneme vybavovať vaše objednávky a expedovať balíčky.

Ak súrne potrebujete Kresky kúpiť aj pred 10. januárom, pozrite sa na našu mapu obchodov, kde naše tetovačky nájdete v ponuke :)

 

TERMÍNY:

20.12. 2021 - vybavujeme posledné objednávky

10.01. 2022 - začíname opäť vybavovať objednávky

 

Dúfame, že budete mať krásny a pestrý aj rok 2022, a že vám budú Kresky robiť radosť stále rovnako.

Môžete sa tešiť na nové dizajny tetovačiek od výmyslu sveta. My už sa nevieme dočkať na január, ako vám predstavíme prvý z nich!

 

Všetko dobré do nového roka!

Team Kresky

 

Na ilustrácii je zachytené vzácne stretnutie Mikuláša s tímom Kresiek.
Keďže sa Mikuláš nerád fotí, pohotovo ho pre vás výtvarne zachytila Petra Lukovicsová.

 

 

Späť do obchodu