Vlastné Kresky

 

Vlastné Kresky

Dočasné tetovačky Kresky pre vás vieme vyrobiť aj s vašim vlastným motívom - ako reklamný predmet, merchandise, alebo tovar do vašej prevádzky. Vaše vlastné Kresky vyrábame už od 500 kusov. V závislosti od účelu použitia vám Kresky vieme dodať individuálne zabalené, alebo k prírode šetrnejšie - nebalené, pripravené na okamžité použitie.

Výrobný proces trvá približne 5 týždňov - výroba dočasných tetovačiek pozostáva z viacerých na seba nadväzujúcich technologických postupov, ktoré si vyžadujú technickú prestávku.

Nemáte toľko času? Vyberte si z našich existujúcich motívov a zabalíme vám ich do obalu s vaším brandingom iba za pár dní.

 

Základné parametre

- Okrem osvedčeného a univerzálneho aršíku formátu A6 ponúkame dočasné tetovačky s rozmermi od 40×40 mm až do formátu A5

- Kresky s vašim vlastným motívom vyrábame plnofarebné, na požiadanie tlačené s doplnkovou bielou farbou, alebo rôznymi efektami ako napríklad glitter, alebo metalické farby

- Minimálne množstvo pre vlastné Kresky je 500 ks archov A6 (respektíve 250 ks s dlhšou dodacou dobou). Potrebujete menšie množstvo Kresiek? Kontaktujte nás - máme riešenie aj pre vás.

 

carousel_vlastne_kresky

Referencie

V roku ostatnom čase sme mali tú česť vyrobiť Vlastné Kresky na mieru aj nasledovným klientom:
Slovenská národná galéria Fulla na telo
Kapela Jananas | Jananas merch
Pixel Federation | Build2Last konferenčný merch

 

B2B kontakt

Máte záujem o vlastné dočasné tetovačky? Neváhajte nás kontaktovať so základnými informáciami, na základe ktorých vám obratom vytvoríme cenovú ponuku. Pri nacenení nám pomôžu najmä informácie o formáte, počte dopytovaných Kresiek a termíne, na ktorý Kresky potrebujete. 

e-mail: matus@kresky.sk
telefón:  02 / 210 20 597

Späť do obchodu