Vlastné Kresky

 

Vlastné Kresky

Dočasné tetovačky Kresky pre vás vieme vyrobiť aj s vašim vlastným motívom - ako reklamný predmet, merchandise, alebo tovar do vašej prevádzky. Vaše vlastné Kresky vyrábame už od 1 000 kusov. V závislosti od účelu použitia vám Kresky vieme dodať individuálne zabalené, alebo k prírode šetrnejšie - nebalené, pripravené na okamžité použitie.

Výrobný proces trvá približne 5 týždňov - výroba dočasných tetovačiek pozostáva z viacerých na seba nadväzujúcich technologických postupov, ktoré si vyžadujú technickú prestávku.

Nemáte toľko času? Vyberte si z našich existujúcich motívov a zabalíme vám ich do obalu s vaším brandingom iba za pár dní.

 

Základné parametre

- Okrem osvedčeného a univerzálneho aršíku formátu A6 ponúkame dočasné tetovačky s rozmermi od 40×40 mm až do formátu A5

- Kresky s vašim vlastným motívom vyrábame plnofarebné, na požiadanie tlačené s doplnkovou bielou farbou, alebo rôznymi efektami ako napríklad glitter, alebo metalické farby

- Minimálne množstvo pre vlastné Kresky je 1 000 ks. Potrebujete menšie množstvo Kresiek? Kontaktujte nás - máme riešenie aj pre vás.

 

carousel_vlastne_kresky

Referencie

V roku 2019 sme mali tú česť vyrobiť Kresky na mieru aj nasledovným klientom:
Slovenská národná galéria Fulla na telo
Kapela Jananas | Jananas merch
Pixel Federation | Build2Last konferenčný merch

 

B2B kontakt

Máte záujem o vlastné dočasné tetovačky? Neváhajte nás kontaktovať so základnými informáciami, na základe ktorých vám obratom vytvoríme cenovú ponuku. Pri nacenení nám pomôžu najmä informácie o formáte, počte dopytovaných Kresiek a termíne, na ktorý Kresky potrebujete. 

e-mail: matus@kresky.sk
telefón:  02 / 210 20 597

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie